Geciktirici Sprey ile Daha Uzun Birleşmeler

Geciktirici Sprey ile Daha Uzun Birleşmeler

Elbette ki çiftler, cinsel hayatlarında bir takım sorunlar ile karşılaşabiliyor. Genel olarak erkeklerde görülen erken boşalma sorunları, ilişkilerin süresini kısaltırken, sertlik sorunlarını da beraberinde getirebiliyor. Normal olarak, 1 ile 5 dakika içerisinde boşalan erkekler erken boşalmış sayılırken, bazı kişilerde 1 dakikadan kısa bir sürede bile bu mümkün olabiliyor. Sizlerde artık bu sorunlardan kurtulabilmek üzere, sizlere bahsedeceğimiz geciktirici sprey kullanımını gerçekleştirebilirsiniz.

% 100 etkili mi?

Aslında bu ürünler, cinsel destek ürünleri kapsamında üretilmektedir. Her ne kadar geciktirici sprey sizlere erken boşalma sorunlarında yardımcı olsa da, % 100 kesin olarak bir garanti veriyor demek doğru olmayacaktır. Çünkü bazı erken boşalmalar, prostat iltihapları ya da farklı hastalıklardan kaynaklı meydana gelebiliyor. Bu durumda bir doktor kontrolü önemli olurken, hastalıklı boşalma sorunlarında bu ürünleri kullanmak yerine ilk olarak doktora görünmeniz tavsiye ediliyor. http://www.geciktiricispreysatis.org/siparisver  sayfasını kullanarak sipariş verebilirsiniz. Fakat diğer kişilerde genel olarak neredeyse herkes olumlu sonuçlar almış, boşalma süreçleri uzamış ve ortalama 2-5 kat aralığında daha iyi bir performans sağlamıştır. Sizlerde artık daha uzun birleşmeler sağlamak istiyorsanız, bu ürünlere göz atabilirsiniz.

Ürün seçimlerinde dikkat

Günümüzde maalesef sadece ticari amaç olarak, sahte ürünleri piyasaya süren satıcılar bulunmaktadır. Bu ürünler, Amerika’ dan ithal edilen, FDA onaylarını almış ve sağlık bakanlıklarınca onaylanmış ürünlerdir. Bunların dışında kalan sahte ürünlerden uzak durmanız tavsiye edilirken, yine geciktirici sprey eczane seçimlerinizde orijinal ürünlere yer vermek tavsiyeler arasında bulunuyor.

Kullanımı hakkında

                Sprey şeklinde üretilmesinden dolayı kolay bir kullanıma sahiptir. Markalara göre değişiklik gösterse de, genel olarak; penis baş kısmı, alt kısmı ve etek kısmına uygulanmaktadır. İlişkiden 20-60 dakika önce kullanmak yeterli olabilir. Erekte olan penise uygulamak doğru kullanım şeklidir. Diğer kullanım bilgileri için, kullanım talimatlarına göz atabilir daha sağlıklı bir kullanım gerçekleştirebilirsiniz.

İçeriği Paylaş:
İlginizi Çekebilir
Yorum Yapılmamış

Henüz Hiç Yorum Yapılmadı..

Yorum Yaz

konya eskort